Çağrı Merkezi: +90544 274 97 44

Hakkımızda

Laila 1992 yılından bu yana Lale’lide boy gösteren köklü bir markadır. Firmamız, yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimlerle beraber üretim bazında kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden yıllardır üretimini sürdürmektedir. Firmamızı tekstil piyasasındaki firmalardan farklı kılan en temel özellikler, tasarım, ürün çeşitliliği, özgünlük, ihtişam ve bir o kadar da üretim ve kalitenin en üst seviyede tutulmasıdır. Firmamız 2 büyük fabrikasında %100 çalışma kapasitesi ile müşterilerinin arz ve taleplerini memnuniyet ile karşılamaktadır. Bayan hazır giyim sektöründe her zaman son teknoloji kullanan Laila Giyim kendi yarattığı özel stili, yeniliklerin izinde olması, moda ve renkleri ustalıkla tasarımlarına yansıtması, yüksek kalitedeki kumaşları üstün işçilikle buluşturması ile sektörde her zaman zirvede yer almıştır.

 

Koleksiyonumuz bluz, elbise, tayt, eşofman takımları, t-shirt, swit' den oluşmaktadır. Viskon, kadife, polar, velsoft, lacoste, kürk, sendi, ikiiplik, üçiplik, glarya, interlok kumaşlarından oluşan modellerimiz yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında büyük beğeni toplamıştır. Laila koleksiyonlarında büyük beden ihtiyaçlarını karşılayacak beden çeşitliliği bulunmaktadır.

 

Laila başta KAZAKİSTAN, İSRAİL, IRAK, SURİYE, AZERBEYCAN, CEZAYİR, FAS, MISIR, KATAR, BAE, DUBAİ, TAİLAND olmak üzere birçok Asya ve Afrika ülkesine yaptığı ihracatların yanı sıra; ABD, İNGİLTERE, UKRAYNA, RUSYA, ALMANYA, FRANSA, İTALYA gibi birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

 

Firmamız 1992 yılından bu yana sadece TOPTAN İHRACAT yapmaktaydı. Bu geçen zaman zarfının ardından son yıllardaki tanınmışlık ve bilinirlikten sebep olarak firmamız 2020 yılında perakende sektörüne ortak fikirler doğrultusunda girmeye karar vermiştir. Bunun neticesinde Laila’ yı 2020 yılından itibaren bir çok parkende online satış yapan Pazar yeri sitelerinde ve kendi sitesi olan www.lailaonline.com üzerinden takip edip, güncel modelleri görebilir ve dilediğince alışveriş yapabilirsiniz.

 

Unutmayın, Güzelliğinizi göz kamaştıran şıklığınızla buluşturmak için LAİLA ‘yı tercih edebilirsiniz. Lailaonline bütün müşterilerine güvenli ve sağlıklı alışverişler diler.