Çağrı Merkezi: +90544 274 97 44

Blog

KIŞ MODASI NASIL OLMALIDIR ?
KIŞ MODASI NASIL OLMALIDIR ?
Modanın yazı kışı olur mu demeyin. Moda tüm dünyada öylesine hüküm süren bir kavram ki, değil mevsimi haftanın günlerine göre bile kendini gösteren bir güç oluşturuyor. Erkek kış modası, bayan kış modası hatta çocuk modası bile mevcut.
KADINLARIN ALIŞVERİŞ SIRLARI
KADINLARIN ALIŞVERİŞ SIRLARI
Alışveriş sırları olur mu demeyin! Çoğu kadının alışveriş sırrı vardır. Bazılarına her ne kadar tuhaf görünse de bu durum, alışveriş sırrı olduğu dünya genelinde bir gerçek. Çoğu kadın dedik ancak küçük bir grup alışveriş sırrı taşıyan erkek de yok değil.
HAYAT KURTARICI KIYAFETLER
HAYAT KURTARICI KIYAFETLER
Ahh moda… Nasıl da yön veriyor tarzlara, alışverişe ve gardroba. Kimisi çok umursamazken modayı, kimisi tercihlerini tamamen modadan yana kullanıyor. Zevkleri yönlendiren kişilerin kendileri olsa da modadan vazgeçemeyen oldukça geniş bir kitle var dünyada.
ETNİK DESENLERİN MODAYA YANSIMASI
ETNİK DESENLERİN MODAYA YANSIMASI
Moda öyle bir güç ki, getirdiği her yeni akımın bir şekilde içinde buluyoruz kendimizi. Bazımız fazlasıyla takip ediyor, bazımız biraz ayak uydurmaya çalışıyor. Ancak moda hayatımızın tam içinde arkadaşlar.
KOMBİN NASIL YAPILIR ?
KOMBİN NASIL YAPILIR ?
Kombin, sözlük tanımı kısaca birleştirmek demektir. Adı üstünde aslında. Moda denilince akla ilk gelen kavramlardan biri olan kombin, kimileri tarafından bir sanat haline getirilirken kimilerinin asla umursamadığı bir durumdur. Ancak özellikle çoğu kadının diline dolanan kombin kavramı, aslında farkında olmadan da her gün kullanılan bir durum. Nasıl mı?
Tesettür Modası
Tesettür Modası
Herkesin kendine has tarzı ve zevki vardır. Kimisi rengarenk kıyafetler içinde kendini rahat hisseder kimisi başını örterek. Bu kadar fazla insan, bu kadar farklı tarz olması elbette ki çok normal. Ancak günümüzde her tarza ve zevke hitap eden pek çok seçenek mevcut. İster maskülen olun ister tesettürlü.
DOLAPLARI SÜSLEYEN RENGARENK KIYAFETLER
DOLAPLARI SÜSLEYEN RENGARENK KIYAFETLER
Kadın kıyafet dolapları, uçsuz bucaksız bir kuyu gibidir. Eteklerden elbiselere, kazaklardan ceketlere birçok parçayı barındırır. Devamlı ifade ettiğimiz kadınlar ihtiyaçtan dolayı alışveriş yapmaz. Kadınlar için alışveriş yapmak tabii caizse hobidir.
BİR GARDROBUN OLMAZSA OLMAZLARI !
BİR GARDROBUN OLMAZSA OLMAZLARI !
Kadınlar için en önemli şey nedir diye sorsak tüm kadınlar hep birlikte alışveriş derler öyle değil mi? İndirimleri kovalamak, mağazaları gezmek, satın alınmayacak bile olsa beğenilen kıyafeti denemek, hatta boş vakitlerde alışveriş sitelerinde sörf yapmak bile keyif verir kadınlara. Esasında kadını erkeği yok alışveriş yapmanın ancak orana baktığımızda mağazalarda kadınlar için ayrılan bölümlerin erkeklere göre daha fazla olması da tezimi de doğrular nitelikte.
ELBİSE ŞIKLIĞI NASIL OLUŞTURULUR ?
ELBİSE ŞIKLIĞI NASIL OLUŞTURULUR ?
Kadın modasına yönelik birbirinden farklı kıyafetler mevcut. Pantolondan, gömleğe elbiseden eteğe gerek mağazalarda gerek online alışveriş sitelerinde birbirinden değişik parçalar mevcut. Modaya hakım tabii caizse işin ehli kadınlar bu kadar ürün arasında kafa karışıklığı yaşamadan çok rahat bir şekilde kombinlemeyi yapabiliyor. Modaya daha az hakim olanlar ise bu kadar değişik ürün arasında kafa karışıklığı yaşayabiliyor. Laila Online olarak sizlere yardımcı olmak ve elbise şıklığının nasıl oluşturulduğu hakkında ufak tüyolar vermek istedik.
KADIN VE MODA
KADIN VE MODA
Ahh kadınlar… Alışverişe dair her şeyi bilen, alışveriş denilince akan suları durduran, ihtiyaç olmasa bile kendini ikinci bir ürün almaktan alıkoyamayan kadınlar! Tabi alışveriş sitelerine de hakim, her markayı bilen ve tanıyan da yine kadınlar. Aslına bakarsanız son yıllarda kadın erkek fark etmeksizin modayı yakından takip eden geni ş bir kesim var. Çoğu erkek de günümüzde modayı takip eder durumda, her anlamda. Moda denilince akla sadece giyim kuşam ya da ayakkabılar gelmesin. Erkekler için saç sakal tıraşından kullanılan çakmağa kadar modayı takip eden bir grup mevcut. Ancak konumuz kadın ve moda, adeta dipsiz bir kuyu.